Nazwisko właściciela serwisu
BIP    RCE
Statystyki
Dzisiaj: 87
Wczoraj: 1683
Ten tydzień: 7856
Ten miesiąc: 20936
Wszystkich: 1576408
  Strona główna » Pokrzywdzony » Ważne informacje dla osób pokrzydzonych
Ważne informacje dla osób pokrzydzonych
JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ POKRZYWDZONĄ PRZESTĘPSTWEM - PAMIĘTAJ !
MOŻESZ OTRZYMAĆ BEZPŁATNĄ POMOCMoże to być przede wszystkim informacja prawna, pomoc psychologiczna, pokrywanie kosztów rehabilitacji, pomoc finansowa i materialna.
W całej Polsce działają podmioty - przede wszystkim organizacje pozarządowe. które uzyskały dotacje z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej na udzielenie bezpłatnej pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

PAMIĘTAJ !
Jeżeli jesteś osobą pokrzywodzoną przestępswem i potrzebujesz pomocy, zwróć się do takoego podmiotu.

Lista adresów wraz z danymi kontaktowymi oraz wykazami dyżurów specjalistów, dostępna jest na stronach Ministerstwa Sprawiedliwości  www.ms.gov.pl   w zakładce: Działaność/Pomoc Pokrzywdzonym Przestępstwem oraz na stronie internetowej dla osób pokrzywdzonych : www.pokrzywdzeni.gov.pl

Poniżej znajduje sie link do strony, która udostępnia wykaz organizacji poza rządowych wraz z adresami placówek i godzinami pracy specjalistów, które bezpłatnie udzielają pomocy osobom pokrzydzonym.
http://ms.gov.pl/pl/dzialalnosc/pokrzywdzeni-przestepstwem/pomoc-ofiarom-przestepsrw-i-czlonkom-ich-rodzin-lista-podmiotow-i-organizacji/

 
© 2018 Nazwisko właściciela serwisu
Powered by NET System